81 / 100

Sıkça sorulan soruları daha detaylı sorgulamak için iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. Takubiya nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin kafasındaki soru işaretlerini kaldırmak bizim önemli görevlerimizden biri. Unutmayın Takubiya nakliyat ailesi için herkesin aynı şartlarda ve aynı özende taşınması şirketimizin 1. kuralıdır. Takubiya nakliyat ile kafanızda oluşabilecek tüm soru işaretlerini silin biz bu işi hak kazanç elde ederek yapıyoruz. Evden eve asansörlü nakliyat denince akla gelen ilk isim Takubiya nakliyat sizlere daha iyi hizmet verebilmek için burada. akıllarda soru işareti bırakan firmalar Türkiye genelinde önde gelen şirketlerden biri olan Takubiya Nakliyat’ın adını karalamaktadırlar.

Araştırmalarımız sonucu insanların %93 eşyamız zarar görecek kaygısı ile taşınma konusunda tedirgin oluyorlar. Bu tarz firmalara öncülük eden Takubiya nakliyat sizler kadar şikayetçi bizim taşıma şeklimiz ile sizlere aynı taşınmayı vaat ederler. İş işin başında değişir bu tarz firmalara itaat etmeyiniz peki firma seçerken nelere dikkat edilmeli ?

 • Müşteri yorumları
 • Referanslar
 • Sigorta, garanti
 • Profesyonel ekip
 • Profesyonel ambalaj
 • Komisyonculuk
 • Çift eşya
 • Fiyat aldanması
 • MÜKEMMEL TAŞINMA

Bunlara çok dikkat edilmesi gerekiyor ispatlamayan nakliye firması ile taşınmayın taşıtmayın son madde olan mükemmel taşınma özellikle büyük yazdık çünkü kimse bu maddeyi vaat edemez anca kandırır mükemmel taşınma vaat eden bir firmadan kesinlikle uzak durun işin profesyonelliği eşyanız zarar gördükten sonra onu size sıkıntı etmeden yaptırıp veya sıfır alınması Takubiya nakliyat bu konuda çok hasas kesinlikle bu firma ile taşındığınıza çok memnun kalacaksınız.

Taşıma İçin Sigorta Nasıl Yapılıyor ?

Firmamızın sunduğu Tüm Evden eve nakliyat hizmetleri HDİ sigorta şirketi güvencesi ile gerçekleşmektedir. Firmamız Sigortalı Evden eve nakliyat hizmetleri ile eşyalarınız 60.000 TL lik sigorta ile sıkı bir güvence altına alınmaktadır. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın.

Taşımam Ambalajlı Olacak mı ?

Takubiya nakliyat olarak şirket kurallarımızda sert bir biçim uyguluyoruz kesinlikle bizde açıkta çöp dahi gitmez her eşyanız aynı özenle ambalajlanır. özel üretim olan ambalaj paketlerimiz oldukça kaliteli ve güvenilirdir her eşya sonrası sıfırlanır. Bizim ile çalışacaksanız bu tarz soru işaretlerini aklınızdan silin. Peki kullanılan malzemeler.

 • Köşe bent
 • Bant
 • Streç
 • Pat Pat
 • İŞİNİN EHLİ BİR İNSAN

Taşınma İşlemleriniz Baştan Sona Nasıl İlerler ?

Ücretsiz exper’imiz ile eşyanıza kalite kontrolü yapılır kalite kontrolünden sonra taşınma şekli konuşulur en son fiyat görüşülür bizim için fiyat ikinci planda sizin memnuniyetiniz her şeyden önemlidir. Profesyonel ekibimiz tarafınca eşyanız de-monte edilir (parçalanır) sökme işlemi bittikten sonra ambalaj uzmanı arkadaş ambalajlamaya geçer dış cephe asansörü kurulur. Eşyanız araca yüklenir varış noktasında dış cephe asansörü kurulur eşyanız eve yerleştirilir sizin dilediğiniz şekilde tekrardan profesyonel bir şekilde monte edilir her eşya eski haline getirilir size teslim edilir eşyanızda her hangi bir sorun oluşmuş ise karşılanır. daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz saygılarımızla.

Özellikle evden eve nakliyat işinde insanlar için birçok soru akla gelmektedir. Bu sorular insanların evden eve nakliyat işi ile akıllarında oluşan bazı sıkıntılardan ve ya çevrelerinden duydukları bazı şeylerden kaynaklanmaktadır. Bütün bu özellikler de göz önüne alındığında bir evden eve nakliyat firmasının görevi müşterilerinin akıllarındaki bu bütün soruları çözmek ve onlara ulaşmak olmaktadır. Müşteriler bütün bu konularda bir işletmeden alabilecekleri en iyi hizmeti almak için evden eve nakliyat firmalarında da olduğu gibi iyi bir araştırma yapmak istemektedirler. Bunun sonucunda da akıllarına gelen bütün sıkıntıları sormaktadırlar. İnternet üzerinden kimi zaman sıkça sorulan sorular özelliği ile bu konuda tüm insanların akıllarına takılan soruları incelemekte ve kendilerininkine de genellikle buralardan cevap bulmaktadır.

Bir evden eve nakliyat firması ile evini taşıtmak isteyen birinin sıkça sorulan sorularda da incelendiği üzere aklına en fazla takılan soru eşyalarının zarar görüp görmediği olmaktadır. Gerçekten de bazı firmalar özellikle insanların eşyalarını taşırken onlara özen göstermemekte ve bunun ile birlikte de onların eşyaları zarar görmektedir. Buda insanlar için bir ev taşıyacakların da sıkıntı çıkarmaktadır. Ancak bu konuda kaliteli bir evden eve nakliyat firması ile çalışıldığında ise böyle bir sorun ile karşılaşmak nerede ise imkânsız olmaktadır. Ancak iyi bir evden eve nakliyat yapan firmada böyle bir sorun ile karşılaşılsa bile zararınız mutlaka karşılanmaktadır.

Özellikle bu tarz firmaların internet sitelerine de girildiğinde ve sıkça sorulan sorular kısmı incelendiğinde bu sorulara verilen cevaplarda da bu görülmektedir. Örneğin Kayseri gibi büyük bir şehir de hizmet veren Kayseri evden eve nakliyat firması bu konuda insanların eşyalarına herhangi kendilerinden kaynaklı bir şey geldiğinde bütün zararı kendi firmasının karşılayacağını garanti etmektedir. Ayrıca sitesinde de anlatıldığı gibi üstün teknolojik yöntemler kullanılarak bu sayede de birçok anlamda eşyalarının herhangi bir zarar görmesi de bu evden eve nakliyat yapan firma tarafından garanti edilmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında birçok firmayla birlikte yapılan her işin bu firma ile kalitesi olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.