Şehirlerarası evden eve nakliyat için seçilen araçların en çok 7 yaşında olması gerekmektedir. Aracın çelik kasalı olması mecburidir.Evden eve nakliyat hizmetinde şehirlerarası

nakliyat araç ve firma konusunda önem gösterilecek doğru adım atılması gerekmektedir.

Aksi takdirde gönderdiğiniz eşyalardan bir fayda görmeyeceksiniz.

Kayseri evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız şehirler arası nakliyat konusunda oldukça duyarlıdır.Araçlarımız tamamen çelik kasalı olup Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti verecek firma araçları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen k3 yetki belgeli olmak zorunda. Bu belge bir aracı olan şahsa verilmektedir. Eğer bu belge olmaz ise  araç trafikte durdurulup işlem yapılmaktadır. Eşyalarınız belgesi olmayan araç üzerinde bulunduğundan eşyalarınız zamanında elinize teslim edilmeyecektir.

İşte bir Kayseri evden eve nakliyat firması olan Takubiya nakliyat eşyalarınızı profesyonel şehirler arası nakliyat araçları ile zamanında elinize teslim etmektedir.

kayseri şehirler arası anakliyat

Sizden gelenler Şehirlerarası nakliyat için araçlar nasıl olmalı

  • Takubiya Nakliyat Kayseri de en iyi nakliyat diye bilirim
    Daha önceki taşımalarımda hep sıkıntı yaşıyorduk bu seferki taşıma firma seçimini ben yapmıştım Takubiya nakliyat da bana bir arkadaşım önermişti Şehir içi evden eve taşımamız sorunsuz bir şekilde gerçekleşti eşim bana hak verdi ve tebrik etti çok teşekkürler Takubi,ya nakliyat herkese öneriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir