0 532 164 66 60
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Profesyonel evden eve nakliyat

263 kez görüntülendi
Profesyonel evden eve nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti olur mu diyeceksiniz, nasıl olsa bir ev taşıma değil mi gibi sorular soruyorsunuz. Diyorsunuz ki üç taşınma bir yangına bedel; artık öyle bir deyiş yok. Taşıma ev ofis taşıma artık profesyonel bir hal aldı.

Profesyonellik nereden geliyor diye soruyorsanız kısaca size anlatalım. Kayseri evden eve nakliyat artık asansörlü sistem ile yapılmaktadır. Eşyalarınız ev içerisinde paketleme yapılmadan çıkarılmaz. Paketleme tamamen hijyenik ve hava kabarcıklı malzemeler ile yapılmaktadır. Taşıma işlemi için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri evden eve nakliyat hizmetinde iki türlü paketleme hizmeti mevcuttur. Birincisi tüm dolap içerisindeki baza altlarındaki tüm eşyalar, mutfak eşyaları vitrin içlerindeki eşyaların koli ile toplamasını siz yapıyorsunuz. Geri kalan kaba eşyaları biz paketliyoruz, de montesi tarafımızdan yapılarak taşımaktayız.

İkinci yol ise “ANAHTAR TESLİM” hizmet; Sizden istediğimiz sadece insanların görmesini istemediğiniz malzemeleri alıyor çıkıyorsunuz ve koli ile paketlenecek tüm eşyalarınızı bayan elemanlar ile biz toparlıyoruz. Size sadece yapmanız gereken yeni evinize girip yatmak kalıyor.

Call Now ButtonHızlı Ara