Evden eve nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti olur mu diyeceksiniz, nasıl olsa bir ev taşıma değil mi gibi sorular soruyorsunuz. Diyorsunuz ki üç taşınma bir yangına bedel; artık öyle bir deyiş yok. Taşıma ev ofis taşıma artık profesyonel bir hal aldı.

Profesyonellik nereden geliyor diye soruyorsanız kısaca size anlatalım. Kayseri evden eve nakliyat artık asansörlü sistem ile yapılmaktadır. Eşyalarınız ev içerisinde paketleme yapılmadan çıkarılmaz. Paketleme tamamen hijyenik ve hava kabarcıklı malzemeler ile yapılmaktadır. Taşıma işlemi için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri evden eve nakliyat hizmetinde iki türlü paketleme hizmeti mevcuttur. Birincisi tüm dolap içerisindeki baza altlarındaki tüm eşyalar, mutfak eşyaları vitrin içlerindeki eşyaların koli ile toplamasını siz yapıyorsunuz. Geri kalan kaba eşyaları biz paketliyoruz, de montesi tarafımızdan yapılarak taşımaktayız.

İkinci yol ise “ANAHTAR TESLİM” hizmet; Sizden istediğimiz sadece insanların görmesini istemediğiniz malzemeleri alıyor çıkıyorsunuz ve koli ile paketlenecek tüm eşyalarınızı bayan elemanlar ile biz toparlıyoruz. Size sadece yapmanız gereken yeni evinize girip yatmak kalıyor.

Sizden gelenler Profesyonel evden eve nakliyat

  • İy günler arkadaşlar kaysride Bir kac kez tasindigim nakliye sirketleriyle bazı sorunlar yaşadım eşyalarım sağlıklı bir şekilde tasinmamisti bu tur nakliyecilerle aşırı sıkıntılar yaşamıştım en son tasinmamda değerli bir arkadaşımın tavsiyesi uzerine takubiya evden eve nakliyatla tanıştım son tasinmami bu sirkete yaptirdim cok memnun oldum butun dostlarıma arkadaslarima tavsiye ederim sorunsuz tasinma istiyorsaniz takubiya nakliyati kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir