94 / 100

Parça eşya nakliyat sektöründe son yıllarda en çok tercih edilen hizmetler arasında parça eşya taşımacılığı yer almaktadır. Bu hizmetin uygun fiyatlar ile sunuluyor olması ile bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler bunun için maddi sıkıntı yaşamamaktadırlar. Bu konuda uzmanlaşmış olan ekiplere ve içleri geniş araçlara sahip olan Parça Eşya Taşıma Nakliyat firmamız eşyalarınızın maksimum koruma altında istediğiniz adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Bu konuda eskiden büyük sıkıntılar yaşanmakta ya kargo şirketleri ile çalışılmakta ve bunların yüksek maliyetleri ile bütçeler zorlanmaktaydı ya da insanlar kendi başlarına çözüm bulmaya çalışmaktaydı. Her iki durumda da eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksek olduğundan aslında doğru çözüm olmadığı da görülmekteydi.

Firma olarak bu sorunları ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Aynı yöne gidecek eşyaları aynı araç içine yüklemekte ve bu şekilde maliyeti düşürerek beklentilerinize cevap vermekteyiz. Bu hizmetimizden çoğu zaman yazlığına ya da öğrenci çocuğunun evine eşya göndermek isteyen kişiler yararlanmaktadır. Bunun yanında evinin taşınmasını uygun maliyetler ile gerçekleştirmek isteyen kişilerde parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanmaktadır.

Bu hizmetten yararlanılması halinde maliyetin düşük olması ile fiyatı da bütçenize uygun olmaktadır. Uygun fiyatı ile artık yeterli bütçe olmadığı için gönderilemeyen eşya olmamaktadır. Hizmetimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ekiplerimiz uygun olduğunuz zamanı öğrenmekte ve bu süre içinde evinize gelerek eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmaktadırlar. Bundan sonra da eşyaların araçlara yüklenmesine geçilmektedir. İçleri geniş araçlarımızda eşyalarınız için özel bir bölüm ayrılmakta ve oraya istiflenmekte dir. Başka kişilerin eşyaları ile karışmaması için yetkili arkadaşımız gerekli denetimi yapmaktadır.

Araca yüklenen eşyalar yola çıkmakta ve hedef adrese varacağı saatte sizlere bildirilmektedir. Parça eşya taşımacılığı sırasında eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için gerekli önlemleri almaktayız. Trafikte olduğu zaman içinde ise olabilecek kazaları önlemek elimizde olmadığından bu durumun sıkıntı yaşatmasını önlemek için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Gönderdiğiniz eşyanın miktarı ne olursa olsun mutlaka sigorta yaptıktan sonra teslim almakta ve içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Şehir içi parça eşya taşıma

İnsanların yaşadıkları şehir içinde kimi zaman evlerinin ve ofislerinin taşınması gerekmektedir. Bu durumda ise alınması gereken hizmet şehir içi nakliyat olmaktadır. Nakliyat dışarıdan bakıldığında kolay bir işlem gibi görünmektedir ama aslında işin uzmanı olan kişiler tarafından dikkatle yapılması gereken bir iştir. Bu gerçeğin farkına varılmış ve nakliyat firmaları uzun yıllardır hizmet vermektedirler. Bu firmalar arasında Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler yenilikçi anlayışımız, dinamik ekibimiz ile rakiplerimizden önde olmayı başarmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına özveri ile çalışmakta ve garantili hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Bu hizmetin alınması gerektiğinde firma seçimi yapılırken çeşitli özellikler aranmakta genellikle insanlar daha uygun fiyatlar ile veren firmaları tercih ederken eşyaların güvenliği ikinci plana atılmaktadır. Bu doğru bir yaklaşım değildir ve tercih edilecek firmanın hem uygun fiyatlarının olması hem de hizmet kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Firmamız da bu anlamda beklentilere cevap vermekte ve bütçenize özel fiyatlar sunmaktadır. Bunu yapabilmek için adresiniz ziyaret edilerek eşyalar görülmekte ve yeni adresin bilgisi de alınmaktadır.

Şehirler arası parça eşya taşıma

Türkiye yüz ölçümü oldukça büyük bir ülke olarak şehirler arası nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizlerde uzun senelerdir bu ihtiyacın üstün kalitede hizmet ile karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın ülkemizin hangi il ve ilçesine taşınması gerekirse sizler için o noktaya hizmet götürmekte ve yeni bir şehre taşınmanın sizin için sorun olmamasını sağlamaktayız. Ankara merkezli bir firma olarak kentimizde yaşayan her bireyin ve firmanın eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Uzun yola çıkacak olan eşyalar için ekstra koruma önlemleri alınması gerektiğini bilmekte ve bunun için maksimum düzeyde önlemler almaya devam etmekteyiz.

Şehirler arası çıkacak olan eşyaların içinde olacakları araçlarımızı düzenli olarak yenilemekteyiz. Eşyaların iklim şartlarından etkilenmemesini kapalı kasa araçlarımız ile önlemekteyiz. Bu araçları profesyonel sürücülerimiz kullanmakta ve mümkün olan en düzgün, en kısa yollardan hedefe ulaştırmaktadırlar. Şehirler arası nakliyat hizmetini planlı olarak vermekte ve nakliyatın başlayacağı saati tam olarak belirtmekle birlikte trafikte olabilecek yoğunluğu göz önüne alarak yaklaşık olarak saat vermekteyiz.

Asansörlü parça eşya taşıma

Gelişen teknoloji ile birlikte nakliyat hizmetinde de çeşitli yenilikler olmuş ve modern teknolojiye sahip modern asansör sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Sektörde yeniliklerin öncüsü olan Asansörlü Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler asansörlü parça eşya taşıma hizmetini ilk vermeye başlayan firmayız. Bu şekilde taşınma sırasında eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmakta olduğumuz gibi ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor olmamız ile birlikte sektörde en çok talep alan firma olmaktayız. Ev taşıma dendiğinde stres yaşanmasını önlemekte ve artık evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için ilk tercihiniz olmaktayız.

Ev sahiplerinin taşınma sırasında yorulmanızı önlemek için alanında uzman ekipler ile çalışmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun için dikkatli bir araştırma yapmalı ve mutlaka kendini verdiği hizmetler ile kanıtlamış olan firmayı tercih etmelisiniz. Bu konuda yapacağınız araştırmada firmamız ile iletişime geçmeniz halinde üstün kalitede hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamanın yanında toplamak ve yerleştirmek içinde zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat