0532 166 2066

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Asansörlü Nakliyat

Kayseri Takubiya evden eve nakliyat ile her zaman kaliteli taşınırsınız. Takubiya Nakliyat’ın modern evden eve taşımacılık sistemlerinden faydalanmak oldukça kolaydır. Taşımacılık ve nakliye hizmetlerinde üst düzey mimari harikası yapıların yükselmesi ile zorluk seviyesi oldukça artış göstermiştir. Firmamız taşımalarda kullanılabilmesi adına 4 adet teleskopik asansör siparişi vermiştir. Dış cephe kurulumlu teleskopik eşya taşıma asansörleri ile eşyalarınızın taşıma işlemleri kolay bir şekil de sorunsuz yerine getirilmektedir. Asansörlü Evden eve taşımacılık faaliyetleri ile zamandan kazancınız bulunmakta ve bununla beraber eşyalarınızın hasar görme gibi durumları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Kayseri Evden eve Nakliyat sektöründe 4 adet eşya taşıma asansörümüz ile sizlere kaliteli ve modern hizmetler sunuyoruz. Asansörlü Eşya taşıma sistemleri ile memnuniyetiniz artacak ve yüzünüz her zaman gülecektir. Günümüz de Evden eve nakliye ve taşımacılık sektörüne gösterilen ilgi ve alakanın artış göstermesinin en büyük sebeplerinden biri olarak gösterilen Asansörlü Taşımacılık faaliyetlerini sizlere kesintisiz bir şekil de sunmaktan gurur duymaktayız.

Takubiya Kayseri evden eve nakliyat firması ile eşyalarınız Emin ellerde. Biz sizin değerlerinize değer veriyoruz.

Teleskopik cephe asansörleri sadece Evden eve nakliyat sektöründe kullanılmaz. Bir çok Alanda teleskopik cephe asansörleri tercih edilmektedir:

 • Evden eve Nakliyat – Eşya Taşımacılığı
 • Yüksek katlara oluk ve metal taşımacılığı
 • Yüksek katlara kiremit taşıma – moloz – yıkıntı
 • Yüksek Katlara mobilya ve dekorasyon taşıma
 • Yüksek katlara cam taşımacılığı – cam nakliyesi
 • Yüksek Katlara inşaat malzemesi Taşımacılığı

Eşya Taşıma asansörleri teknoloji ile birlikte büyük bir akım gerçekleştirmektedir. Teleskopik asansörler ile şuan da Türkiyede ki kat kullanımı 25 olarak bilinmektedir. Kayseri de faaliyette olan asansörlerimiz şuan da 18.kata kadar ulaşabilmektedir.

Asansörleri Kimler Kullanabilir ?
Teleskopik asansörleri her önüne gelen kullanabilir mantığı ve mantalitesi oldukça yanlıştır. Bünyemizde ki asansörlerimizi şuan profesyonel operatör belgesine sahip moderatörlerimiz kullanmaktadır. Oldukça riskli bir sektör haline gelen Evden eve nakliyat sektörün de asansörleri emin ellere emanet ediyoruz.

Eşya Düşme Oranı nedir ?
Günümüzde yaygın bir şekil de kullanılan asansörlü eşya taşıma faaliyetlerinde ki risk merak konusudur. Teleskopik asansörlerimizin üzerinde taşıması yapılan eşyalarınızın son yapılan tespitlere göre düşme oranı %10 olarak bilinmektedir. Eşya düşme riskini azaltan en büyük faktör ise profesyonel çalışanlara emanet edilmesidir.

Asansörümüzün Özellikleri:

Evden eve nakliyat sektörüyle birlikte bir çok alan da kullanılan Teleskopik asansörlerin belirli özellikleri bulunmaktadır. Firmamız genel yetkilileri tarafından yapılan araştırmalar ile vatandaşlarımızın teleskopik asansörler hakkında fazla bilgi sahibi olmadıklarını belirlemiştir. O zaman sizlerle Teleskopik asansörlerin özelliklerini paylaşım hep beraber bilgi sahibi olalım. 🙂

 • Otomatik Ayaklar – Ful otomatik yapısal sistem.
 • Taşınabilir Kumanda – Kablosuz kumanda bağlantısı
 • 45 Metre uzunluk – 16.kata ulaşabilir.
 • 300 kg – Taşıma Kapasitesi max. 300 KG dir.
 • Yük Dengeleme – Yükün düşme oranını azaltır.
 • Çelikten Yapılma – Dayanıklılık alanında sorunsuz