0 532 164 66 60
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Takubiya Nakliyat Hakkında | Kayseri Evden eve Nakliyat Firması

Takubiya Nakliyat, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Kayseri’de olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

Örneğin; paketleme, ambalajlama, taşıma ya da benzeri diğer konular da bir çok firma gibi sürekli olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.

Takubiya Nakliyat 15. yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Kayseri olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.
Kayseri evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Evden eve nakliyat firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirler arası olmak üzere sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Takubiya Kayseri evden eve nakliyat

Takubiya Nakliyat’ın farklı olduğunu kabul edin:

  • Modern Araçlar ile sorunsuz hizmetler.
  • Deneyimli personeller ile sağlıklı taşımalar.
  • Mobilya De-monte ve monte işlemleri (Hasarsız).
  • Sigortalı Evden eve Nakliyat Hizmetleri.
  • Asansörlü Evden eve taşımacılık hizmetleri.
  • Şehir içi ve şehir dışı, profesyonel Evden eve nakliyat Hizmetleri.

Hakkımızda Bilgiler

Takubiya Nakliyat hakkında kafanıza takılan soru işaretleri var ise Hakkımızda sayfasında yer alan bilgiler ile bu soru işaretlerine son vermeniz mümkündür.

evden eve nakliyat kayseri
Call Now ButtonHızlı Ara