0 532 164 66 60
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Türkiye’de ilk ve tek %100 garantili ve sigortalı taşıma

05 Kasım 2021
11 kez görüntülendi
Türkiye’de ilk ve tek %100 garantili ve sigortalı taşıma
67 / 100

Türkiye’de garantili ve sigortalı taşıma evden eve nakliyat tabirinin profesyonel anlamında ve. Müşteri memnuniyetini hat safada tutan. Takubiya nakliyat 19 yıllı aşkın bir süredir tamamen sigortalı ve garantili bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ve uzman kadromuz ile sizleri rahata kavuşturmaya çabalıyoruz.

Sigortalı taşıma nedir?

Sigortalı taşıma eşyanız araçta yüklü iken herhangi bir kaza durumunda. Zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Garantili taşıma nedir?

Garantili taşıma Takubiya nakliyat şirketinin siz değerli müşterilerini sunduğu hizmet. Eşyanız profesyonel ekibimiz tarafınca sökülür fabrika çıkışı ile aynı şekilde paketlenir. Varış noktasında paketleme sökülür. Eşyalar yerli yerine yerleşir kurulum yapılır. sonraki süreç sizin eşya kontrolünüz ile ilerler eğer eşyanızda bizden kaynaklı bir sorun kırık, çizik vesaire şirketimiz tarafımca karşılanır.

Paketleme nedir?

Türkiye'de ilk ve tek %100 garantili ve sigortalı taşıma

Paketleme Takubiya nakliyat Şirketi’nin profesyonel ekibi tarafından fabrikadan çıkışı ile aynı şekilde ambalajlanır. Eşyanız a’dan z’ye sökülüp tekrar varış noktasında kurulur. Resimde görüldüğü üzere streç bant ve patpat aracılığı ile ambalajlıyoruz. Türkiye’de tek patpatlar her iş bitiminde şirketimiz bünyesince yıkanır. Yırtılan patpatlar tekrardan dönüşüme gider. Bu zorlu günlerde köstek değil destek olmaya çabalıyoruz ve her yıkandığında 90° kolonya ile tekrardan dezenfekte ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için her konudan önemlidir. Ücrete göre değil her nakliye sırasında aynı işlem yapılır. Her bireye aynı özen gösterilir. Türkiye’nin 4’1 yanından her tarafa Edirne’den Kars’a profesyonel ambalajlama bizim işimiz. Ambalaj ekibimiz 18 kişiden oluşuyor ve her bir birey bünyemizde çalışmakta. APS kod adlı ekibimiz siz değerli müşterilerimizi gönül rahatlığı ile görerek ve güvenerek taşınmanıza en büyük etkenlerden biri unutmayın bizim için her bir bireyin aynı ve eşit şartlarda ve eşit haklarda taşınması şirketimizin 1. kuralıdır..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hızlı ara