81 / 100

Evden eve taşımacılık sektördeki 15. yılımızı kutlarken firmamız, evden eve taşımacılık, eşya depolama, şehirler arası nakliyat ve asansör kiralama hizmetleri ile büyüyerek devam ediyor.

Şehir içi şehirler arası taşımacılık yanı sıra depolama, asansörlü nakliyat, asansör kiralama çözümleri sunan evden eve taşıma firmamız , yeni projeleri ve araç yatırımları ile 2021’in ilk yarısında fark yaratmaya devam ediyor.

Evden eve taşımacılık

Evden eve taşımacılık yanı sıra villa taşıma, okul yut taşıma ve ofis fabrika taşıma işlerinde önemli anlaşmalar imzalayarak yılın ilk yarısı geçtiğimiz yıla oranla hacmini ikiye katladı.

Profesyonel firmalar arasında Türkiye genelinde sayılı firmalar arasında bulunan firmamız tamamen hizmette sınır tanımayan iş potansiyeli yüksek firmayız.

2000 yılında bölgesel imkanlarla nakliye ve taşımacılık sektöründe hizmet vermeye başlayan Takubiya Nakliyat, 2002 yılında siz değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için araç sayısını arttırmış taşıma beklentilerinize uygun bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Kayseri evden eve taşımacılık

Evden eve taşımacılık hızlı, güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin ve Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok noktasına parsiyel ve komple hizmet veren Kayseri evden eve nakliyat haftalık seferleriyle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz adrese ulaştırmaktadır. şekillendiren bir kuruluştur.

Asansör kiralama