0 532 164 66 60
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nakliyat platformu

Anasayfa » Nakliyat platformu
88 / 100

Evden eve nakliyat platformu şehir içi şehirler arası olarak 2 kısıma ayrılır. Gerek asansörlü gerek merdivenden taşımacılık.

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık , Evden Eve nakliyat ve Yük taşımacılığı konusunda Ev taşıma evden eve nakliye firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.Evden eve nakliyenin yanında depolama, Gümrükleme ve Parsiyel taşıma dallarında da hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı Ev taşıma depolarında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır.

Paketleme

Taşınma esnasında eşyanız da herhangi bir hasar oluşmaması için mutlaka ambalajlanması gerekir. Ambalajlanma isi şirketimizin deneyimli elemanları tarafından titizlikle yapılır. Ambalaj malzemeleri eşyanızın dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karsı koruyabilecek kalitededir. Mobilyalarınız için özel içi havayla dolu naylonlar ve battaniyeler kullanılır. Cam eşyaları ambalajlanıp kileliler konulur.Beyaz eşyalarınız orijinal kartonlarından taşınır.

Parça Eşya Taşıma

Kargo, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye’nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan Evden Eve nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz. Seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kayseri evden eve nakliyat platformu

Şirketimiz Takubiya asansörlü evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık dışında Ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve depolama hizmetleri gibi birçok taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Anadolu Sigorta tarafından yapılan sigorta sözleşmesi ile 50.000 TL’lik teminat kapsamı ile sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Çelik Kasalı Araçlar

Takubiya Nakliyat araç filosunda yer alan araçların tamamı ev taşımacılığı için özel tasarlanmış kasalara sahiptir. Temizlikleri her sefer sonrasında düzenli olarak yapılan yüksek modelli araçlarımızın içerisinde nakli yapılan eşyaların nem, toz, rutubet veya yağmur gibi dış şartlardan etkilenmesi olanaksızdır.

Evden eve nakliyat platformu fiyatları

Araçlarımızın tamamında 4 kişilik bir ekip yer almakta olup bu ekibimizde sadece sigortalı çalışanlarımız yer almaktadır. Çalışanlarımızın tamamı en az 3 yıllık deneyime sahip olup her ekipte işin uzmanı bir mobilyacı yer almaktadır.

Profesyonel Paketleme

Araçlarımızın tamamında bol bol ambalajlama malzemesi bulunmakta olup her taşımacılık öncesi taşınacak olan tüm eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenerek taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir.

15 yılı aşkın iş tecrübesi ile 2015 yılında şirketleşerek kurumsal bir yapıya bürünen Takubiya nakliyat kurulduğu günden bu yana öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Geniş araç filosu ile her türlü taşımacılık konusunda çözümler üreten şirketimiz aynı zamanda şehir dışından gelen şirketlere asansör kiralama hizmeti sunmaktadır.

Güleryüzlü hizmet anlayışından bugün’e kadar ödün vermeyen şirketimiz sahibi olduğu 1000 metrekare büyüklüğündeki deposu ile güvenli depolama hizmeti sağlamaktadır.

VIP Taşımacılık Platformu

Kayseri’de VIP taşımacılık hizmetini profsyonel manada sunan tek şirket olarak hizmet vermekteyiz. Peki ama VIP Nakliyat nedir? “Krallar gibi taşınmak.” deyiminin tam karşılığıdır VIP Nakliyat.

VIP Taşımacılık hizmeti genellikle mobilyaların dışında evde yer alan tüm eşyaların değerli olması halinde tercih edilerek kapsamlı bir sigorta ile eşyaların tamamının A’dan Z’ye profesyonel olarak paketlenerek taşınması ve gideceği yerde yeniden kurulumudur. VIP Taşımacılık türü genellikle iş adamları, sporcular ve çalışan ailelerin tercihi olup Şirketimiz bütün eşyalara garanti vermektedir.

Şehir içi parça eşya taşıma platformu

İnsanların yaşadıkları şehir içinde kimi zaman evlerinin ve ofislerinin taşınması gerekmektedir. Bu durumda ise alınması gereken hizmet şehir içi nakliyat olmaktadır. Nakliyat dışarıdan bakıldığında kolay bir işlem gibi görünmektedir ama aslında işin uzmanı olan kişiler tarafından dikkatle yapılması gereken bir iştir. Bu gerçeğin farkına varılmış ve nakliyat firmaları uzun yıllardır hizmet vermektedirler. Bu firmalar arasında Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler yenilikçi anlayışımız, dinamik ekibimiz ile rakiplerimizden önde olmayı başarmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına özveri ile çalışmakta ve garantili hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Bu hizmetin alınması gerektiğinde firma seçimi yapılırken çeşitli özellikler aranmakta genellikle insanlar daha uygun fiyatlar ile veren firmaları tercih ederken eşyaların güvenliği ikinci plana atılmaktadır. Bu doğru bir yaklaşım değildir ve tercih edilecek firmanın hem uygun fiyatlarının olması hem de hizmet kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Firmamız da bu anlamda beklentilere cevap vermekte ve bütçenize özel fiyatlar sunmaktadır. Bunu yapabilmek için adresiniz ziyaret edilerek eşyalar görülmekte ve yeni adresin bilgisi de alınmaktadır.

Şehirler arası parça eşya taşıma platformu

Türkiye yüz ölçümü oldukça büyük bir ülke olarak şehirler arası nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizlerde uzun senelerdir bu ihtiyacın üstün kalitede hizmet ile karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın ülkemizin hangi il ve ilçesine taşınması gerekirse sizler için o noktaya hizmet götürmekte ve yeni bir şehre taşınmanın sizin için sorun olmamasını sağlamaktayız. Ankara merkezli bir firma olarak kentimizde yaşayan her bireyin ve firmanın eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Uzun yola çıkacak olan eşyalar için ekstra koruma önlemleri alınması gerektiğini bilmekte ve bunun için maksimum düzeyde önlemler almaya devam etmekteyiz.

Şehirler arası çıkacak olan eşyaların içinde olacakları araçlarımızı düzenli olarak yenilemekteyiz. Eşyaların iklim şartlarından etkilenmemesini kapalı kasa araçlarımız ile önlemekteyiz. Bu araçları profesyonel sürücülerimiz kullanmakta ve mümkün olan en düzgün, en kısa yollardan hedefe ulaştırmaktadırlar. Şehirler arası nakliyat hizmetini planlı olarak vermekte ve nakliyatın başlayacağı saati tam olarak belirtmekle birlikte trafikte olabilecek yoğunluğu göz önüne alarak yaklaşık olarak saat vermekteyiz.

Asansörlü parça eşya taşıma platformu

Gelişen teknoloji ile birlikte nakliyat hizmetinde de çeşitli yenilikler olmuş ve modern teknolojiye sahip modern asansör sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Sektörde yeniliklerin öncüsü olan Asansörlü Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler asansörlü parça eşya taşıma hizmetini ilk vermeye başlayan firmayız. Bu şekilde taşınma sırasında eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmakta olduğumuz gibi ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor olmamız ile birlikte sektörde en çok talep alan firma olmaktayız. Ev taşıma dendiğinde stres yaşanmasını önlemekte ve artık evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için ilk tercihiniz olmaktayız.

Ev sahiplerinin taşınma sırasında yorulmanızı önlemek için alanında uzman ekipler ile çalışmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun için dikkatli bir araştırma yapmalı ve mutlaka kendini verdiği hizmetler ile kanıtlamış olan firmayı tercih etmelisiniz. Bu konuda yapacağınız araştırmada firmamız ile iletişime geçmeniz halinde üstün kalitede hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamanın yanında toplamak ve yerleştirmek içinde zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat

Call Now ButtonHızlı ara