0 532 164 66 60
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çalışma Ekibimiz

06 Kasım 2021
16 kez görüntülendi
Çalışma Ekibimiz
88 / 100

Çalışma ekibimiz ve şirketimiz bünyesinde 5 farklı grup profesyonel ekip vardır. 125 kişiden oluşan bu dev aile sizlerin rahat konforlu ve güvenli bir şekilde taşınmanıza yardımcı oldukları profesyonelliği ve bizi hiç bırakmadıkları gibi bu günlere gelmemizde en büyük etkenlerden oldukları için onlara içten bir şekilde TEŞEKKÜR EDERİZ..

Çalışma Ekibimiz – Mobilya Uzmanları

Takubiya nakliyat bünyesinde çalışan toplam 28 mobilya uzmanı çalışma arkadaşımız vardır. işleri tamamen profesyonel ilerler her mobilyayı söker tekrardan kurulumunu yapabilirler deneyimlemediğimiz bu işi yapamayacağına siz değerli müşterilerimizin kafasında soru işareti bırakacağına kanaat getirdiğimiz bireyler ile çalışma sağlamıyoruz.

Çalışma Ekibimiz – Ambalaj Uzmanları

Ambalaj ekibimiz 22 kişiden oluşmakta önceden şirketimiz bünyesinde 2 ay eğitim gördükten sonra sahaya iner siz değerli müşterilerimizin eşyalarında her hangi bir sorun oluşmaması için A’dan Z’ye kaba eşyalarınızı sökme ekibimiz söktükten sonra fabrika çıkışlı bir şekilde ambalajlarlar.

Çalışma Ekibimiz – Taşıma Uzmanları

Taşıma ekibimiz 26 kişiden oluşmakta. Her türlü zorlukla göğüs gelebilecek. Tüm eşyaların zararını engellemek ve sorunsuz bir şekilde taşınmasına tamamen profesyonel ilerlemesine olanak sağlayan ve bünyemiz çatısı altında ilk kurulduğumuz günden bu güne bizi bırakmayan taşıma uzmanları ekibi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradalar.

Çalışma Ekibimiz – Toplama Uzmanları

Evden eve toplamalı nakliyat denince akla gelen ilk isim Takubiya Nakliyattır şirketimiz bünyesinde 20 toplama uzmanı bulunmakta. Çalışma ekiplerimizin uzmanlık derecesinde 1. sırada yer alan toplama uzmanları kutu, bant, poşet, kağıt, patpat vb. Malzemeleri kullanılarak anahtar teslim tabiri ile evinizi teslim etmektedirler 2 çeşit evden eve toplama vardır. 1. Aynı şekilde yerleşir eşyalar alındığı yerden aynı şekilde taşındığı yere yerleşir 2. Eşyalar paketlenip taşınacağı yere gider taşınacağı yerde sizin istediğiniz şekilde eşyalar yerleştirilir.

Çalışma Ekibimiz – Asansör Ekibimiz

Takubiya nakliyat bünyesinde hali hazırda 20 dış cephe asansörü mevcut. 24 kişiden oluşan dış cephe asansör ekibi bulunmakta. 12 yıllı aşkın bir süredir ekibimiz sizlere aynı eşit hizmeti ve VIP korunaklı taşınmanın hissiyatını sizlerin taşınırken daha güvenli olduğunu anlamanız için ellerinden gelen her çabayı sarf etmektedirler.

Çalışma Ekibimiz

Kayseri evden eve nakliyat

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. yonetim dedi ki:

    Sizin görüşleriniz bizim için her şeyden önemlidir.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hızlı ara