95 / 100

Adana evden eve nakliyat Çalışan ev hanımlara müjde ev toplama derdine son ….. Takubiya nakliyat Adana de bir ilki gerçekleştirerek bayan ekibiyle …

TAKUBİYA nakliyat adananda evden eve nakliyat ve taşımacılık için kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile şehirci – şehir dışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerinir almıştır

Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Su an da firmamiz gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir

Firmamiz siz müsterilerimize kaliteli, hizli ve güvenilir hizmet verme anlayisi ile son model araç filosu ile 24 saat dilediginiz zaman en kisa sürede size hizmet vermekten kivanç duyacaktir

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketleme ve yüklemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir

Adana evden eve nakliyat hizmetini böyle almak istemiyorsanız seyredin.

Çalışan ev hanımlara müjde ev toplama derdine son ….. Takubiya nakliyat Adana de bir ilki gerçekleştirerek bayan ekibiyle hijyenik şartlarda profesyonel ekibiyle ev toplaması ve geri dizme hizmeti vermektedir topla 1.5 iş günü içinde yeni evinizde rahat huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamanız için her şeyi düşünerek A dan Z ye nakliye hizmeti vermektedir.

Adana evden eve nakliyat ev taşıma ve ofis taşıma alanındaki hizmetlerini yürütmek amacıyla 2002 yılında kurmuş olan bir nakliye şirketidir. Şirket, 2002 yılından bu yana evden eve nakliyat alanında hizmetlerini sürdürürken, 2006 yılında asansörlü ev ofis taşıma hizmetini devreye almıştır.

Adana evden eve nakliyat; güvenli, hızlı, konforlu ve çevreci taşıma hizmetleri ile Adana halkını huzur içerisinde yeni ev ve ofislerine ulaştırırken, hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Tecrübesini kaliteli personelleri ile geleceğe taşıyan Adana evden eve nakliye.; her yıl artan hizmet kapasitesi, genişleyen araç filosu ile insanlara hizmet vermeye devam etmektedir.

Adana evden eve nakliyat yorumları

 • Ferhat Koç : 2 kez evimi taşıyan bu güzel firmadan gayet memnunum eşe dosta öneride bulunuyorum hep, iyiler güzel anılır kötüler zaten barınamaz, Adana deki en iyi taşıma şirketi bence ellerinize sağlık Takubiya ailesi…
 • Kadir Kaya : Bugün evimizin taşımasını yapan Takubiya firmasının tüm çalışanlarına teşekkür ederim. güler yüzlü saygılı ve işlerinin ehli arkadaşlar.
 • İhsan Yapar : Adana deki en profesyonel nakliye firması diyebilirim. Evi taşınan insanları yormayan, güler yüzlü bir ekibe sahip bu firmadan gerek eşya paketlenmesi gerekse de nakliye sürecinde gayet memnun kaldım. tavsiye ederim.

Adana evden eve nakliyat ofis taşıma

Adana evden eve nakliyat sektörününde ev taşıma yanı sıra ofis taşıma hizmetinde sunmaktayız. Ofis nakliyesi de ev nakliyesi gibi paketleme işleri de asansörlü taşıma hizmeti de aynı. Büro ve iş yeri taşıma Adana merkezli Türkiye geneli de sunmaktayız.

Adana evden eve nakliyat

Adana evden eve nakliyat şehir içi ofis taşıma.
Ankara Adana evden eve nakliyat ofis taşıma
Adana İstanbul ofis taşıma şirketi
Adana İzmir ofis nakliyesi
Mersin Adana iş yeri taşımacılığı
Sivas Adana ev ofis nakliyesi
Yozgat Adana şehirlerarası ofis taşıma
Adana Adana ofis taşıma hizmetleri

Adana Kayseri evden eve nakliyat fiyatları

Adana evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliye ücret tarifesini belirledi. On yıldır herhangi bir değişikliğin yapılmadığı toplu taşıma ücretleri 01 OCAK 2021 tarihinden geçerli olmak üzere yeniden düzenlendi. Yeni düzenlemede evden eve nakliyat hizmetini sürekli kullananların yani tayincilerin ücret tarifesinde yüzde 20’ye varan indirim gerçekleşti. Adana Asansör Kiralama

Adana Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Ev taşıma fiyatları adana için taşınacağınız yere göre değişmektedir. Ayrıca eşyaların taşınacağı katlarda fiyatı etkilemektedir. Diğer bir fiyatı etkileyen unsur ise eşyalarınızın azlığı yada çokluğudur. Firmamız müşteri memnuniyeti adına Develi da en ekonomik fiyatlara ev taşıma hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra en kaliteli ev taşıma hizmetinde sağlamaktadır.

Evinizi ister Adana ya taşıyın ister Adana dan başka bir yere taşıyın fark etmez. Takubiya Nakliyat firması olarak sizlere en kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Evinizdeki bütün eşyaları profesyonelce ambalajlayıp taşıma esnasında zarar görmesini önlüyoruz. Mobilyalarınızın sökümünü ve kurulumunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Sökülen mobilyalarınız itina ile ambalajlanır. Çelik kasalı araçlarımıza yüklenen eşyalarınız en zorlu yol şartlarında bile asla zarar görmez. Araçlarımızda bulunan çelik kasalar evden eve nakliyat hizmetine uygun olarak dizayn edilmiştir. Kayseri evden eve taşıma hizmeti hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isterseniz irtibat numaralarımızdan müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kuşkusuz her insan için evden eve taşınmak büyük bir sorunu ve kâbus dolu günleri anımsatır. Ancak bu sorunların ve kâbusların yaşanmaması için evden eve nakliyat için iyi bir firmayla çalışarak işe başlamak önemlidir.

Bu nedenle her yükünüzü kendi yükü gibi hissederek, doğru zaman da doğru adımlarla hiçbir sorun yaşamadan evden eve taşınmanızı sağlamak en birincil amacımızı oluşturmaktadır.

Sizler yeni bir ev ve yeni bir düzen hayalini kurarken bırakın

Adana evden eve nakliyat eşya depolama

Her insan güzel yenilikler ile moral ve huzur bulur, mutlu olur. Kuşkusuz yeni bir ev almak, yeni bir eve taşınmak, hayatımızdaki en güzel ve en heveslendirici yeniliklerden biridir.

Lakin tam da bu nokta da ev nasıl taşınacak, eşyalar nasıl ambalajlanacak, güvenli ve zararsız taşıma yapılabilecek mi, hasar durumunda yüksek bir maddi zarar olur mu, ya yeni eve alınan eşyalar bozulur, kırılır veya çizilirse gibi stresli aşamalar yaşanır.

İşte tam da bu nokta da Adana Trans olarak buradayız,

Adana evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık

İnşaat sektörünün hızlı ve sürekli olarak gelişmesiyle birlikte çok katlı blok apartmanların sayısı giderek artmıştır. Özellikle bu tip yüksek yapılara, merdivenleri dar ve alçak olan binalara taşınmak normal ve eski usül sistemlerde çok daha zor olmaktadır.

Tam da bu noktada eşyalarınıza ve çevrenize hiçbir zarar vermeden yapılacak olan Asansörlü evden eve taşımacılık adeta bir kurtarıcı niteliğindedir.

Her aile veya birey için taşınmak zahmetli ve bir o kadar

Adana Sigortalı Nakliyat

Son yıllarda evden eve taşımacılık hizmetlerinin gelişmesi ve insanlara daha iyi hizmet sağlanmasıyla ev taşıma süreçlerinin daha profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmeye başladığı aşikardır.

Önceden tanıdıklar yoluyla eski yöntemler ile yapılan ev taşıma işlemleri pek çok sorunu da beraberinde getirmekteydi.

Eşyaların kırılması, yıpranması, bozulması, çizilmesi ve hatta kaybolması bile sıklıkla karşılaşılabilecek

Adana evden eve nakliyat Şehir içi Nakliyat

Firmamız kurulduğu 2001 yılından itibaren şehir içi evden eve nakliyat hizmetini başarı ile yerine getirmektedir. Kalite standartlarının üzerinde, son çıkan yenilikleri takip ederek ve müşteri memnuniyetine büyük bir önem vererek sizlere hizmet etmek bizim için oldukça önemlidir.

Şehrin bir noktasından sizin arzu ettiğiniz herhangi bir noktasına evinizi, ofisinizi veya herhangi bir mekânı taşımak yılların vermiş olduğu tecrübe ile firmamız için son derece kolay hale gelmiştir.

Taşınmak istediğiniz ev nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve son derece donanımlı araçlarımız ile güvenli bir şekilde taşınma sürecini tamamlamak bizim görevimizdir.

Bu açıdan taşınma süreci boyunca herhangi bir sorun yaşamamak adına elimizden gelenin en iyisini sunmak için çalışırız.

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Adana kökenli kurulan firmamız sadece Adana ilinde hizmet vermekle kalmayıp, güvenilirlikten ödün vermeden tüm yurtta hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu anlamda gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden ve bu sektörde ki tecrübelerimizden almaktayız. Amacımız kalite standartların da her bütçeye ve ekonomiye uygun, taşımacılık sektörüne yıllar geçtikçe imzamızı atmaktır.

Şehirlerarası taşımacılık; şehir içi, kurumsal taşımacılık gibi diğer taşımacılık türlerine göre oldukça zor ve dikkat gerektiren bir nakliye türüdür.

Bunun nedeni ise taşımacılık sektörüne uzun yol mesafesinin girmesidir. Mesafenin uzaması ile ülkemizde sıklıkla karşılaşılan kazaların başınıza gelme ihtimali de şehir içine göre artmaktadır.

Bu anlamda herhangi bir zarara uğramadan güvenle taşınabilmek için şehirlerarası taşımacılıkta çalışacağınız firmayı titizlikle seçmek oldukça önemli ve gereklidir.

Personel Hakkında
Taşınma işlemlerinde firmalar da çalışan personeller büyük bir role sahiptir. Bu anlam da firmamız da çalışan veya çalışacak olan personellerin seçimine titizlikle yaklaşılmaktadır.

Araçların kullanımından, eşyaların taşınmasına kadar olan her şeyde gerekli olan tüm eğitimlerden geçilerek, gerekli belgeler edinilmiştir.

Asansör operatöründen, ekspertiz uzmanlarına, araç şoförlerimizden, eşyaların taşınması ve paketlenmesinden sorumlu olan tüm çalışanlarımızın tecrübesi ve bu işe adadıkları bilgileriyle sizlere en iyi hizmeti sağlamaya odaklıdır.

İşin ehli insanlarla çalışmak her zaman en az sorun ve en az hata demektir bunun bilinciyle firma seçimine önem vermeniz gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ?
Taşınma süreci öncesi yapılan ekspertiz hizmeti neden önemlidir?
Uzman kişiler tarafından yapılan ekspertiz işlemi ile taşınma sürecinde ihtiyaç duyulan paketleme malzemesi, kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacağı ve eşya yoğunluğunuza uygun araçların belirlenmesi için yapılır. Doğru bir taşınma hizmetinin verilebilmesi için önemlidir.

Taşınma sürecinde nasıl bir mali hesaplama yapılır? Bütçeme uygun hizmet bulabilir miyim?
Alacağınız hizmete göre hesaplama yapılır. Ancak her bütçeye uygun hizmet veremeye çalışmaktayız. Taşınacağınız yeni yerin uzaklığına, ambalajlı veya asansörlü olup olmadığına göre değişmektedir. En makul fiyatı öğrenmek için firmamızla irtibata geçmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.

Adana evden eve nakliyat hizmetinde Sigorta hangi durumlarda geçerlidir?
Evden eve taşımacılık alanında en az hasarla işimizi yerine getirmeye çabalarız. Ancak nakliye sigortası her firmada geçerli olan belli kalıplar çerçevesinde gerçekleşir. Bu açıdan sigortanın kapsamını eşyaların araç içerisinde tamamının zayi olması durumunda geçerlidir. Kısmen var olan çizilmeler, kırılmalar da sigorta kapsamına alınmaz.

Eşyaların müşterinin ambalajlanması mı yoksa firmanın ambalajlanması mı daha güvenlidir?
Pek çok kişi doğru ambalajlamayı bilmez veya doğru malzemeleri kullanmaz. Bu durumda eşyaların başına gelebileceği hasar riskini arttırmaktadır. Bu durumda ambalajlamanın profesyonel kişiler tarafından yapılması sizin avantajınıza olacaktır. Ekipler streçler, battaniyeler, kartonlar, kabarcıklı poşetler getirerek uygun malzeme ile paketleme işlemini kısa sürede yapar.

Adana evden eve nakliyat

Asansörlü taşımacılık sırasında gürültü çıkıp çevrenin rahatsız olma ihtimali var mıdır?
Asansörlü taşımacılık sırasında herhangi bir gürültünün çıkarak çevrenizi rahatsız etmesi mümkün değildir. Zira normal eski usulle yapılan taşımacılıklarda merdiven boşluklarında daha fazla gürültü çıkarak komşularınızın bu durumdan rahatsız olması daha muhtemeldir. Asansör binanın dışında operatör tarafından kullanılır ve eşyalar sepete yüklenerek aşağıya indirilir.

Hangi eşyaları müşterilerin paketlemesi tavsiye edilir?
Özel ve kıymetli eşyalarınızın firma tarafından değil de sizlerin paketlemesi daha doğru olacaktır. Ufak tefek mutfak eşyaları da bu gruba dâhil edilebilir. Zamandan tasarruf amaçlı süs eşyalarınız, ufak tefek mutfak gereçleri, kıymetli ve özel eşyalarınız firma dışı daha önceden paketlenebilir.

Şehirlerarası taşımacılık esnasında ekip değişikliği olur mu?
Firmamız bu konuya oldukça önem vermek de ve titiz yaklaşmaktadır. Taşınma sürecine hangi ekip ile başladıysanız taşınmanız gerçekleşene kadar aynı ekiple devam edersiniz. Farklı personeller ile süreci devam ettirmek zorunda kalmazsınız.

Demonte ve monte işlemlerini de firmanız yapar mı?
Bazı eşyaların taşınması için sökülmesi ve parçalara ayrılması gerekir. Taşındıktan sonra ise ayrılan bu parçaların birleştirilmesine ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla ekibimiz de demonte ve monte işlemlerini yerine getirebilmekle sorumlu kişiler bulunur. Sizlere bu konularda da yardımcı olmaya hazırız.

Nakliye hizmeti ne kadar sürede sonlanır?
Nakliye işleminin kaç gün süreceği taşınacağınız mesafenin uzunluğuna ve eşya yoğunluğunuza göre değişim göstermektedir. Ancak 2+1 veya 3+1 dairelerin nakliye işlemleri aksi belirtilmedikçe 7 saat sürer.

Nakliye hizmeti için önceden firmanızdan rezervasyon talep etmeli miyim?
Firmamızı arayarak en az 24 saat önceden bilgi vererek randevu almanız aksilik yaşamamak adına önemlidir. Böylelikle taşınma süreci hakkında bilgi almanız ve ön çalışmalar yapılması için de olanak tanımaktadır.

Aladağ evden eve nakliyat

Aladağ Evden eve Nakliyat sektörün de yaşanan büyük gelişmeler beraberin de doğabilecek sorun ve sıkıntıları da gündeme getirmiştir. Firmamız Evden eve Nakliyat ve taşımacılık alanın da sunmuş olduğu profesyonel hizmetleri ile bilinen başarılı kuruluşlar arasın da yer almaktadır. Aladağ Evden eve Nakliyat sektörün de sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti için eksiksiz bir şekil de yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Ceyhan evden eve nakliyat

Başarılı ve idealist çalışmalarımız ile sizlere her zaman kaliteyi sunuyoruz. Adana Ceyhan Evden eve Nakliyat firması ile artık hem hasar gören eşya derdinden hem de yaşanması muhtemel diğer sıkıntılardan kurtulacaksınız. Başarılı Teknik destek hizmetlerimiz ile sizlere her zaman güler yüzlü nakliyat hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Ceyhan Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık sektörüne bağlı bir çok alt alanda da sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ceyhan ilin de halkımıza sunduğumuz başarılı hizmetleri görmek ve öğrenmek isterimsiniz ?.

Çukurova evden eve nakliyat

Çukurova Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık Sektörün de Eşya Paketleme (Ambalajlama) Hizmetleri: Yapılan tüm taşıma ve nakliyeler de en önemli husus ve konular arasın da yer alan durum eşya ambalajlama faktörüdür. Faktör diyoruz çünkü; eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna hasarsız taşınabilmesi için önem arz eden bir etkendir.

Feke evden eve nakliyat

İsmi değişik kendisi değişik. Feke evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörün de hizmet veren profesyonel firmaların kullanabilmeleri adına özel üretilen ambalaj ürünü ile eşyalarınız emin eller de. Özel üretim olan ve 2.5 cm kalınlığa sahip olan ambalaj ürünü baya kullanışlı ve dayanıklı olarak ta bilinmektedir.

İmamoğlu evden eve nakliyat

İmamoğlu evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliye ücret tarifesini belirledi. On yıldır herhangi bir değişikliğin yapılmadığı toplu taşıma ücretleri 01 OCAK 2021 tarihinden geçerli olmak üzere yeniden düzenlendi. Yeni düzenlemede evden eve nakliyat hizmetini sürekli kullananların yani tayincilerin ücret tarifesinde yüzde 20’ye varan indirim gerçekleşti.

Karaisalı evden eve nakliyat

Karaisalı evden eve nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Karaisalı evden eve nakliyat olarak düzenlenen bu hizmet ile siz müşterilerimizi yüksek nakliyat ücretlerinden kurtarmayı hedefliyoruz.

Karataş evden eve nakliyat

Karataş evden eve nakliyat hizmetinden önce yapılacak listesi…

 • Taşınmadan 24 saat önce buzdolabının defroster edilmesi,
 • Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerinin boşaltılması ve hortumlarının sökülmesi,
 • Elektrikli cihazların fişlerinin çıkarılması,
 • Mutfakta bulaşık bırakılmaması,
 • Ütünün içerisindeki suyun boşaltılması,
 • Yanınızda götüreceğiniz kıymetli ve değerli eşyaların hazırlanması,
 • Apartman yöneticileri, site yönetimi ve apartman görevlilerinin taşınma hakkında bilgilendirilmesi,
 • Gazete, ekmek servisinin iptal edilmesi,
 • Mümkünse asansörün taşınma sırasında kullanılması için izin alınması (taşınmayı çok hızlandırır),
 • Taşınma sabahı için evinizin önünde kamyon için park yeri ayrılması,
 • Evcil hayvanlar için gerekli yemek ve malzemenin ayarlanması
 • Yeni evdeki ilk gün için giyeceklerin yanınızda götürülmesi,
 • Yeni evde elektrik, doğal gaz, su, telefon vb bağlantılarının yapılması için ilgili dairelere dilekçe verilmesi,
 • Taşınmadan bir gün sonra eski evin elektrik, su, telefon gibi aboneliklerin iptal edilmesi,

Kozan evden eve nakliyat

 • Müşteri Temsilcimiz size en uygun taşıma koşullarını sunacaktır, Kozan evden eve nakliyat başından sonuna kadar
  yönetecektir.
 • Birlikte kararlaştıracağınız tarihte evinize Keşif için gelinir.
 • Keşif sonrası yazılı teklif sunulur. Bu aşamadan sonra Müşteri Temsilciniz ile birlikte taşınma tarihinizi
  kararlaştırırsınız.
 • Taşınma günü Müşteri Temsilciniz, evinize taşıma ekibini getirir ve ailenizle tanıştırır.
 • Taşınma operasyonun sorumlusu ile tanışırsınız. Bundan sonra yeni evinize eşyanız gidene kadar
Pozantı evden eve nakliyat

Pozantı evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat DOĞANLAR Kargo evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdik ki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

Saimbeyli evden eve nakliyat

Saimbeyli evden eve nakliyat hizmetinde Tüm eşyalarınız; uzman ekiplerce, her türlü darbeye korunacak  şekilde özenle ambalajlanır. Özel olarak tasarlanmış koliler ve koruma ekipmanları ile değerli eşyalarınız titizlikle paketlenir. Taşıma öncesi planlanıp yapılan bu paketleme işlemleri; taşıma sonrası aynı hassaslıkla istenilen yere istenildiği şekilde dikkatlice yerleştirilir.

 Kırılacak eşyalarınız ( bardak, çanak, vazo, saat, cam vb…) özel ambalajlarına (Balon Naylon – Felekse Şilte vs..) yerleştirilerek sorunsuz bir taşıma sağlanır. Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir.

Mobilyaların de montesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır. De montesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Kitap , ayakkabı , mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Sarıçam evden eve nakliyat

Sarıçam evden eve nakliyat hizmeti yanı sıra. Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.

Seyhan evden eve nakliyat

Seyhan evden eve nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Tufanbeyli evden eve nakliyat

Tufanbeyli evden eve nakliyat yanı sıra ev depolama hizmetleri sektörüne yıllardır kattığı değerleri ile lider konumda bulunan Kayseri Depolama Hizmetleri firması her geçen gün hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımaktadır.

Yumurtalık evden eve nakliyat

Yumurtalık evden eve nakliyat taşımacılık firması olarak evinizin balkonuna kuracağımız modüler asansörlü taşımacılık sistemimizle merdivenler dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor. Bu sistemle eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. 15. kata kadar ulaşabilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini Adana Asansörlü Nakliyat olarak adlandırıyoruz.

Yüreğir evden eve nakliyat

Yüreğir evden eve nakliyat Parça eşya taşımacılığında kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şirket ya da firmanıza ait ürünlerinizin bir yerden başka bir yere taşınması konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Kayseri evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.