Tüm müşterilerimizin dikkatine..!

Firmamız müşterilerimizden gelen yorumları bu sayfa da yayınlamaktadır.Memnuniyetinizi ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kayseri merkezli tüm Türkiye geneli ev ofis taşıma asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

7 Sizden gelenler Müşteri Youmları

  • Kayseri şehir içi taşıma hizmet için tavsiye edeceğim tek firma olan Takubiya nakliyat firmasına en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

  • Kayseriden bitlise ev tasidik bu kadar guzel, temiz çalışan ve güler yüzlü çalışanlarıyla tasinacagini hic ummazdim cok memnun kaldim esyalarimda cizik bile yok herkese tavsiye ederim ayrica sigortali ve guvenilir olmasida cabasi cok tesekkur ederim takubiya

    • İyi günler öncdlikle takubiya nakliyat ve ailesinin eline sağlık başka bir firmayla anlaştım ama gelip ikinci pazarlık yapıp fazla para istediler vermeyince eşyamı taşımadan bırakıp gittiler bir arkadaşın tavsiyesi üzerine takubiya nakliyat ile görüştüm onnumara bir işçilik yaptılar tertemiz taşıdılar söz vdrdikleri gibi siz siz olun takybiya nakliyat ailesinden vszgeçmeyin çok teşekkürler takubiya najliyat ailesine

  • 20 Ekim 2018 tarihinde ev eşyalarımın taşıma işi için anlaştığım Takubiya Nakliye Firma yetkilisi değerli Doğan Bey nezdinde gerçekten muhteşem dörtlü diye adlandıracağım çok kıymetli çalışan kardeşlerimle birlikte bu denli zevkle ev taşıyabileceğimi düşünemezdim,hepinize sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum,varlığınızla varolun.Artık Kayseri’nin bu alanda bir markası olarak düşünüyorum firmanızı, kazancınız bol,yolunuz açık olsun sevgili dostlar.

  • Tabubiya nakliyat a çok teşekkür ederim. Bu sektörde en iyisi diyebilirim. İnternette baktığımda çok korkmuştum nelerle karşılaşacağım diye ama güle oynaya yaptık taşımayı . En ufacık surat asikligi oflama bile olmadan bitirdik. Her şey için çok sağolun Bilal, seyfullah, Ahmet . Birbirinden efendi ve iyi ahlaklı Kişiler.Allah yar ve yardımcınız olsun. Paketlemelerde taşımada şurası da eksik diyebileceğim hiç bir şey yoktu.

  • Evimi taşıyacaktım bu hafta ve günlerdir nakliyat şirketi arıyordum,en az 30 firmayla görüştüm. sürekli yorumları okuyunca da çok korkmuştum nasıl olacak nelerle karşılaşacağım diye ancak bu firma nasip oldu bir şekilde. Çok memnun oldum. Gerek Seyfullah bey gerek Bilal ve Ahmet bey çok efendi ve güzel ahlaklı insanlar . Hiç kimse oflamadan sıkılmadan , hatta güle oynaya eğlenerek yapıldı tüm isler. O kadar yorucu işin içinde kimse surat asmaz mi olmuyormus. Paketlemede bile şurası da eksik diyebileceğim bir şey çıkmadı, çok sağolun. Allah işinizi rast getirsin insallah

  • 19 kasım 2018 de evimi taşıttım .. geçen yıl da aynı firmaya taşıtmıştım .. kendilerinden çok memnun kaldım .. gerçekten bu işin uzmanıyla çalışmak istiyorsanız fatih bey ve kadir beye güvenin .. evini taşıtmak isteyen herekese tavsiye ederim..Firma sahibi doğan beye de teşekkür ediyor saygılarımı iletiyorum ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
Kayseri Evden Eve Nakliyat