Kayseri evden eve nakliyat hizmeti için bu yıl hiçte sağlıklı geçmiyor. Sebepleri saymakla bitmez.En büyük etkenler atamaların zamanında yapılamaması. Bu durum taşınma işlerini yavaşlatmaktadır. Kayseri dışından yada Kayseri den başka bir şehre atama olmadığı takdirde kesinlikle yer değişim olmayacaktır. Diğer bir etkende inşaat firmalarının evleri zamanında teslim etmediklerinden kaynaklanmaktadır.

Bu sene Kayseri evden eve nakliyat firmaları istedikleri gibi mazota bağlı olarak eşya taşıma ücretlerine zam yapamayacaklar. Tabii işi durma noktasına getiren husus belgesiz yapılan hizmettir. Nedir bu belgesiz hizme ? k3 yetki belgesi ve vergi levhası bu belgesi olmayan korsan firma çoğalmasından dolayı evden eve nakliyat hizmeti yavaşlamaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat asansörlü olarak yapan firmalarla asansörü olmayan firmalar arasında pek fark olmamaktadır.

Velhasıl Biz Kayseri’nin evden eve nakliyat ihtiyacını garantili sigortalı ve asansörlü olarak sunmaktayız.

 

Sizden gelenler Kayseri evden eve nakliyat ta 2018

  • Türkiye genelinde birden cok evden eve nakliye firması ile ev taşıttım.Ama iclerinden en güvenilir saglıklı zamanında işini hakkı ile yapan bi firmadır.Gerek calışanlarının gerek firma sahiplerinin samimiyeti işini tam yapmaları dolayı çok memmun kaldım. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir