İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat Firmalarında Fiyat Farklılığının Nedeni?
İstanbul nakliyat firmaları içerisinde her firmanın fiyatı farklı olabilir. İstanbul nakliyat firmalarına kimi firmalar sigortalı işçi çalıştırır,kimi firmalar ise günlük işçi çalıştırır. Sigortalı işçi çalıştıran firmaların maliyeti daha fazladır. İkinci maliyet farkı ise evden eve nakliyat için kullanılan malzemelerdir. Kimi İstanbul nakliyat firmaları kullanılmamış sıfır malzeme kullanır,kimileri ise günlük kullandıkları malzemeleri sürekli kullanırlar. Sıfır malzeme kullanan firmaların maliyeti daha yüksektir. Evden eve nakliyat yapmak için kullanılan kamyon ve kamyonetlerin yakıtları her iki firma için aynı olduğundan yakıtta bir farklılık yoktur.

Öncelikle firmanın vergi kaydı olmalıdır. Sabit telefon, K3 Belgesi, kamyonu ve personeli olmalıdır.

İstanbul nakliyat sigortası

Sigorta eşyanın değeriyle orantılı olarak yaptırılır. Eşya değeri ne kadar ise o değer üzerinden teminat kapsamına alınır. Örnek 20000 TL’lik ev eşyasına 20000 TL’lik sigorta yaptırılır. Sigorta taşıma günü yaptırılır. Faks, e-mail veya elden müşteriye teslim edilir.

Sigorta, firma tarafından müşteri bilgileri alınarak araç plakasına bağlı olarak trafikte oluşabilecek zararları kapsamak için yapılan işlemdir. Bu işlem ücreti firmaya aittir. Sigorta 2 çeşittir. Birincisi kaza halinde devreye giren sigortadır. İkincisi ise eşyalara gelen hasarları ödemek için yapılan sigortadır. Genelde nakliyecilerin kullandığı 1. Sigortadaki, maliyet ve risk oranı çok azdır. 2. sigortada ise maliyet ve risk fazla olduğu için tercih edilmez. Daha detaylı bilgi sigorta şirketlerinden alınabilir.

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat

İstanbul asansörlü taşıma yüksek katlarda olacağı için zaman açısından önemli bir kazançtır. Normal taşıma yüksek katlarda daha zordur. Yapılan ambalaj her iki sistemde de aynıdır. Ücret bakımından asansörlü taşımacılık daha maliyetlidir.

Taşıma şekli 2 türlüdür. Birincisi klasik taşıma dediğimiz, firma personeli tarafından yapılan normal taşımadır. İkincisi ise dışarıdan balkon veya büyük oda camlarına kurulan asansörlü taşıma işlemidir.

İstanbul nakliyat fiyatları

Eşya tespitine gelen uzman personel, taşıma şartlarına göre fiyat belirler. Bu fiyat taşıma katları, eşyanın toplu olup olmadığı, evler arası km uzaklığı,vb .. Maddelere göre değişir.

İstanbul evden eve taşıma hizmetinde en önemli unsur, ambalaj işlemidir. Ambalaj işlemi, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir tedbirdir. Araçta bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, tek kullanımlık naylon, ip, ambalaj kağıdı, bant, koli ve takım çantası olmalıdır.

İstanbul da nakliyat firmalarına ulaşmak için en çok arama yapılan kelimeler :

İstanbul asansör kiralama, İstanbul asansörlü nakliyat, İstanbul eşya depolama, İstanbul ev taşıma, İstanbul evden eve, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat firmaları, İstanbul evden eve taşıma, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul kiralık asansör, İstanbul nakliyat, İstanbul nakliyat firmaları, İstanbul nakliyat firması, İstanbul nakliyat şirketleri, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye şirketi, İstanbul nakliye şirketleri, İstanbul parça eşya taşıma, İstanbul Takubiya nakliyat, İstanbul taşımacılık, İstanbul taşımacılık firmaları, Kayseri İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, eşya ve mallarınızı huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkanlarını hizmetinize sunmak için büyük bir çaba harcamaktadır. Güvenli ve Sigortalı bir şekilde Ev taşıma Hizmetleri, Eşya Depolama – Paketleme Hizmetleri, Nakliyat ,Taşımacılık ve bunların yanında asansörlü taşımacılık da firmamızda mevcuttur. Taşımacılık işlerinizde daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Çalışanlarımız size en iyi danışmanlığı ve hizmeti verecektir.

Eşyalarınızı geniş kapsamlı servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en dikkatli, güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı garanti ediyoruz. Eşyalarınız evden eve, şehirden şehire uzman kadromuzla en temiz, en kaliteli malzemelerimizle, ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile 7 gün 24 saat sınırsız hizmet karşılığında profesyonelce taşınmaktadır. Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir. Tek yapmanız gereken, bize sadece ve sadece taşınmak istediğinizi bildirmektir. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini uzmanlarımız eksizsizce ve sade anlatımla tarafınıza bildirecektir.

evden eve nakliyat kayseri

Ülkemizde evden eve nakliyat sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firma ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ” İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti ” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmaya çalışmaktadır.

Amacımız batıda ülkelerinde uygulanan ve bu sektöre oluşumun ülkemizde de İSTANBUL NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatıldığını ispat etmektir. Bu nedenledir ki, firmamız tarzı, çağdaş standartlar bazında bir evden eve nakliyat hizmetini en ekonomik, en güvenli, en dürüst biçimde tüm Türkiye’ye sunmaktır. Sizde firmamızın taşıdığı mutlu insanlardan olmak istiyorsanız, ofis personelimizle bağlantıya geçip, taşınmak isteğinizi belirtiniz. Sizden randevu alacak firma yetkilimiz, hem eşyaları yerinde görecek, hemde canlı olarak beklentilerinize çözüm sunacaktır.

Yılların getirdiği tecrübe ve yarınlarımızın getirdiği teknoloji ile evinizi taşıyoruz. Ekspertiz hizmetinin bulunduğu evden eve taşımacılık da öncelikle ekspertiz imiz hanenizi ziyarete gelerek inceliyor. Raporlarını alan ekspertiz, tüm anlaşmalardan sonra raporunu iletiyor ve pozisyona uygun kadromuz, evinizin kapısını tekrar çalıyor.

Firmamız Evden Eve Nakliyat sektördeki yerini ve önemini, büyük ölçüde müşterilerine verdiği güven sağlamlaştırmıştır. Bu güven ise ancak standartları belli bir düzeyin üstündeki firmaların verecekleri nitelikli hizmet ile sağlanabilir.

İstanbul Şehirden şehire taşıma

Yurtiçi genelinde şehirden şehire evden eve taşımacılıkta nakliyede mobilyalarınızın beyaz eşyalarınızın,cam eşyalarınızın güvenli bir şekilde yerine ulaşabilmesi için işinde deneyimli ekibimizle her türlü paketleme, monte ve de monte şirketimize ait olarak eşyalarınızı paketleriz yerine ulaştırırız

İstanbul Fuar taşımacılığı

FUAR ve standlarınızın şehiriçi  şehirdışı nakliye ve taşınmasında sigortalı, özel ambalaj malzemelerimizle sökümünde montajına bize dahil olmak üzere alırız gideceği adrese   montaş ve dizaynı bize ait olarak teslim ederiz.

Güler yüzlü ,işinde deneyimli,güvenilir elemanlarıyla  24 saat hizmetinizdeyiz,

İstanbul Ofis taşımacılığı

ofis ve büro taşınmasında eşyalarınızı düzenli,hasarsız, sigortalı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar özen göstererek kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak ambalajlarız.  tecrübeli ve deneyimli elemanlarıyla istabbul evden eve nakliyat ofis ve büro taşımacılığında da kendini kanıtlamıştır.

İstanbul Tekstil taşıması

Tekstil fabrikalarının ,tekstil firmalarının ,tekstil ürünlerinin taşınmasında,nakliyesinde  şehir içi ve şehir dışında hizmet veren şirketimiz. askılı araç potansiyelimizle sigortalı olarak deneyimli ekibimiz hizmetinizdeyiz.

İstanbul Asker personeli taşımacılığı

Asker personellerinin,subayların,memurların sigortalı ve güvenilir bir şekilde taşınmasında hizmet veren şirketimiz, asker ,subay,memurların taşınmasında güler yüzlü ve tecrübeli personelimizle hizmetinizdedir.