KAYSERİ nakliyat firmaları

Evden eve nakliyat

Ankara Kayseri evden eve nakliyat hizmeti günlük olarak yapılmaktadır. Kayseri den Ankara ya ev eşyası taşıma asansörlü olarak yapılmaktadır. Günlük parça ve komple eşya taşıma için bizimle iletişime geçin. Devamı

Takubiya Evden Eve Nakliyat Firmamız Kayseri’de kuruluşundan itibaren siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık (Ofis, Banka, Fabrika, Askılı Tekstil, Fuar) alanlarında uygun, Güvenli ve Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Nakliye sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye’deki binlerce firmaya vede aileye hizmet etmemize olanak sağlamıştır.

Kullandığımız paketleme malzemeleri: özel kalın hava baloncuklu patpat, oluklu sert karton, paketleme streci, koli bandı, sargı ipikleri ve uzman kadro. Değerli müşteriler unutmayalım ki; eşyaların ambalajlanması demek onun sağlıklı ve zarar görmeden taşınacağı anlamına gelmez, asıl önemli olan taşıyacak epersonellerdir: taşıma yöntemlerini çok iyi bilmelidirler.

Kayseri Takubiya Nakliyat sizlere sorunsuz ve sigorta kapsamında hizmet sunmakta olup kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Takubiya evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak, taşınma durumunuzu sorgulamak ve en uygun fiyat teklifleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Sizde Takubiya nakliyat güvenliğini ve ayrıcalığını yaşamak evden eve nakliyat işlemlerinizin size verebileceği stres ve sıkıntıdan kurtulmak yada bunu minimuma indirmek isterseniz.

Nasıl taşınacağım diye dert etmeyin! Sizin yerinize evinizi biz taşıyoruz.

TAŞIMAYI KURULUMU BİZ YAPARIZ…

0532 166 2066

0532 164 6660

0551 420 8579

Kayseri Takubiya Nakliyat firmamızla evinizi taşıtmaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz hizmetleri kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle hangi tip taşınma yapacağınıza göre araç filomuzdan araç temin edeceğiz. Daha sonra taşınma günü çalışacak  profesyonel elemanlarımızın sayısını belirleyeceğiz. Genellikle bazı nakliyat firmaları taşeron işçi çalıştırmaktadır. Bizim kadromuzda çalıştırdığımz elemanlar uzun yıllardır firmamızla çalışmaktadır.

Kayseri’de ev taşınmaların da veya kurumsal taşınmalarda işlerin daha kolay yürümesi için genellikle asansörlü taşıma yöntemi kullanmaktayız.Nakliyat sektöründe yaşanan değişimleri takip ederek sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Pek çok farklı seçenek üzerinden verdiğimiz hizmetlerimizden istediğiniz her zaman bizlere ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat konusunda deneyimli olan ekibimiz bu konuda yapılması gereken bütün işlemleri sırası ile yaparak kısa sürede sonuç almanızı sağlamaktadır. Nakliyat sektöründe edinmiş olduğumuz yer sayesinde ilk tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz.

Nasıl taşınacağım diye dert etmeyin! Sizin yerinize evinizi biz taşıyoruz.

TAŞIMAYI KURULUMU BİZ YAPARIZ…

0532 166 2066

0532 164 6660

0551 420 8579

Kayseri evden eve taşımacılık hizmeti  insanların en sık aldıkları hizmetlerden biri değildir. Doğru nakliyat firmasını seçmemenin ciddi derecede riskleri olabiliyor. Ev eşyalarına gelen zararlar bazen eşyaların yenilenmesine kadar varabiliyor. Böyle durumlar çok can sıkıcı oluyor. Bu yüzden aşağıda sizler için hazırladığımız maddelere göz atmanızda fayda var.

Öncelikle Ucuza İyi Hizmet Alma İhtimalinizin Düşük Olduğunu Bilin.

Bende bugüne kadar birkaç kere evimi taşıdım. Ben evimi taşıtırken fiyattan ziyade iyi hizmeti esas alarak hareket ettim. Peki, yüksek fiyata iyi hizmet alabildim mi? Pek söylenemez. Son taşınmam tam bir rezaletti. O Yüzden bir daha taşınmamaya karar verdim. Desem inanmayın. Sadece iyi fiyatın da kaliteli hizmet için yeterli olmadığını üzerimde deneyerek öğrendim.

Fiyatların düşmesi doğal olarak kaliteyi de düşürüyor. Kaliteli nakliyat için kaliteli ambalaj malzemesi ve yeterli sayıda işçi çalıştırılması gerekmektedir. Çok düşük fiyata iş almış olan evden eve nakliyat firması kâr etmek için ambalaj ve işçilik gibi gider kalemlerinden tasarruf yapmaya çalışacaktır. Bunu bilmek zor değildir.

Kalitesi Yüksek ve Çok Sayıda Olumlu Yorumu Olan Firmaları Tercih Edin.

Öncelikle taşınacağınız il üzerinde google araması yaparak işe koyulun örneğin google a Kayseri evden eve nakliyat araması yaptırarak listelenen 10 firmayı tek tek incelemenizde yarar vardır. Firmanın kurumsal olmasına özen gösterin, müşteri yorumlarını dikkate alın.  Yeterli sayıda reyting ve yorum bir evden eve nakliyat firması için en iyi göstergedir. Sık tercih edilen ve olumlu yorum yapılan firmaları seçmeye özen gösterin. Uzun süredir sektörde var olan, müşterilerin memnun olduğu firmaları tercih ederseniz, taşınma işlemini sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

Güvendiğiniz İnsanlardan Referans Almanızda Yarar Var.

Yakın zamanda evini taşıyan bir tanıdığınız varsa, bu konuda ondan yardım isteyebilirsiniz. Seçtiği nakliyat firmasından memnun kalıp kalmadığını sorup ödediği nakliye ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorumları olumluysa ve fiyatı size uygun geldiyse aynı firmayı tercih edebilirsiniz.

Firmaları Karşılaştırın.

Firmaların kalitesine, sunduğu hizmete ve ambalajlama işlemine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunun için birkaç firmadan teklif alıp fiyatları karşılaştırmanızda fayda var. Ayrıca tanıdığınızın evini 1.000TL’ye taşıdı diye sizinkini aynı fiyata taşıyacak diye bir kaide yok. Her evin ölçüsüne ve ihtiyaç duyduğu işlemlere göre fiyatlar değişebilir. En azından 2-3 firmadan teklif almanızı öneririz. Böylece aldığınız fiyatları karşılaştırarak bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Evinizin Eşyası Konusunda Yanlış Bilgi Vermeyin.

Kayseri asansörlü nakliyat firmasıyla anlaşırken taşınacak eşyalar hakkında doğru ve eksiksiz bilgi vermeye çalışın. Eşyaların az olduğunu söyleyerek nakliye firmasını yanıltmayın. Neyse onu söyleyin. Ev eşyasının az veya fazla olması nakliyedeki en önemli faktörlerden biridir. Evinizin büyüklüğü ve taşınacak eşyaların adedi, boyutları hakkında nakliye firmanızla tüm detayları paylaşın. Dilerseniz evden eve nakliyat firmasının evinizde ekspertiz yapmasına izin verebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmasına Şu Soruları Mutlaka Sorun.

Görüştüğünüz Kayseri ev taşıma firmasına sormanız gereken bazı sorular bulunuyor. Taşınacak eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığı, aracın ne zaman geleceği, taşınma işleminin aşağı yukarı ne kadar süreceği, montaj ve demontaj işlemlerini onların üstenip üstelenmeyeceği konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm bu konulara özen göstererek nakliyat firmasını seçerseniz, son derece rahat ve sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilir, yeni evinizde huzurla oturabilirsiniz.